Liga: | JL |
Místo: | Borovice |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Kdy: | 26. 08. 2017 10:00 |
Kontakt: | Radek Kuntoš |
Telefon: | 722 965 386 |
Začátek rezervace: | 21. 08. 2017 20:00 |
Konec rezervace: | 25. 08. 2017 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 08. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 26. 08. 2017 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-borovice-8530.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
2 | 4 | Sychrov | MB | Michal Kuntoš | ||
3 | 5 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
4 | 6 | Podůlší | JC | Jakub Tomeš | ||
5 | 7 | Chrášťany | LT | Pepa Adam | ||
6 | 8 | Tatobity | SM | Marek Bárta | ||
7 | 9 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | ||
8 | 10 | Jirkov | JN | Míra Berka | ||
9 | 11 | Renmotor Jinolice | Renmotor | JC | Hana Jarolímková | |
10 | 12 | Pšánky | HK | Filip Šťastný | ||
11 | 13 | Dobšín Kamenice | MB | Pepa Adam | ||
12 | 14 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
13 | 15 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | ||
14 | 16 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
15 | 17 | Obrubce | MB | Pepa Adam | ||
16 | 18 | Jílové u Držkova | JN | Michal Štěpán | ||
17 | 30 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
2 | 2 | Benešov u Semil | SM | Veronika Slavíková | ||
3 | 3 | Sychrov | MB | Barbora Křapková | ||
4 | 4 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
5 | 5 | Krásná Ves | MB | Blanka Kuntošová | ||
6 | 6 | Jablonec nad Jizerou | SM | Karolína Jonová | ||
7 | 8 | Jeřmanice | LI | Jan Kühnel | ||
8 | 9 | Sychrov | M | MB | Barbora Křapková | |
9 | 10 | Libuň | JC | Hana Jarolímková | ||
10 | 12 | Malá Skála | Béčko ženy | JN | Andrea Vavřichová | |
11 | 15 | Břehy | MB | Hana Prokurátová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/06/16 | Hřiště Borovice, Borovický pohár | |
2013/06/16 | Borovice, fotbalové hřiště, Borovický pohár | |
2014/06/28 | Borovice, Borovický pohár | |
2015/08/15 | Borovice, Borovický pohár | |
2016/08/13 | Borovice, Borovický pohár | |
2017/08/26 | Borovice, Borovický pohár | |
2018/09/15 | Borovice, Borovický pohár | |
2019/07/20 | Borovice, Borovický pohár | |
2021/07/18 | Borovice, Borovický pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |