Liga: | - |
Místo: | Mokrá |
Okres: | Brno-venkov |
Kraj: | Jihomoravský |
Kdy: | 08. 09. 2019 11:00 |
Kontakt: | Pavel Kolář |
Telefon: | 777345559 |
Začátek rezervace: | 26. 08. 2019 08:00 |
Konec rezervace: | 08. 09. 2019 08:00 |
Začátek tipování: | 08. 09. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 08. 09. 2019 00:00 |
Zadal: | Jara |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU
V neděli 8. září 2019 v 11 hodin
na fotbalovém hřišti v Horákově
Program:
- 10:30 příjezd jednotek a prezence
- 11:00 zahájení
Soutěž v požárním útoku, kategorie muži a ženy na 2B
Organizace soutěže:
- startovné pro obě kategorie 200 Kč
- soutěž bude probíhat dle pravidel Velké ceny OSH Vyškov
- výstroj hasičská nebo sportovní jednotná pro celé družstvo, přilba, opasek
- každé družstvo soutěží na vlastní nebezpečí!
- elektronická časomíra
- náběh z gumové dlažby, povrch travnatý
- rezervace pořadí možná pouze na www.firesport.czod 26. 8. 2019
- občerstvení zajištěno v místě konání soutěže
Ceny
Muži Ženy
1. místo pohár + 3000Kč 1. místo pohár + 2000Kč
2. místo pohár + 2000Kč 2. místo pohár + 1300Kč
3. místo pohár + 1000Kč 3. místo pohár + 700Kč
4.- 10. místo věcné ceny
Kontaktní osoba:
- Kolář Pavel
- telefon 777 345 559
e-mail: sabaky@seznam.cz
www.facebook.com/sdhmokra
www.instagram.com/sdhmokrá
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mokra-10805.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
1 | 1 | Mokrá | BO | SDH MOKRÁ | |
2 | 2 | Šaratice | VY | petra Drabalkova | |
3 | 3 | Topolany | B Muži | VY | Tomáš Urbánek |
4 | 4 | Ivanovice na Hané | Muži | VY | Tomáš Urbánek |
5 | 5 | Mokrá | muži | BO | SDH MOKRÁ |
6 | 6 | Radslavice | VY | Lukin | |
7 | 7 | Hodějice | muži | VY | Kristýna Kachlíková |
8 | 8 | Dětkovice | muži | VY | Veronika Malíková |
9 | 9 | Radslavice | Ženy | VY | Monika Bonczkova |
10 | 10 | Silůvky | ženy | BO | Broňa Fráňová |
11 | 11 | Dražovice | ženy | VY | Kristýna Kachlíková |
12 | 12 | Topolany | A, Muži | VY | Tomáš Urbánek |
13 | 13 | Habrovany | VY | Veronika Malíková | |
14 | 14 | Dětkovice | ženy | VY | Veronika Malíková |
15 | 15 | Pasohlávky | BO | Leoš Dofek | |
16 | 16 | Křenovice | ženy | VY | Veronika Mrázková |
17 | 17 | Hostěrádky-Rešov | VY | Zdeněk Janda | |
18 | 18 | Křenovice | muži | VY | Veronika Mrázková |
19 | 19 | Mokrá | Viničné Šumice | BO | Veronika Malíková |
20 | 20 | Bosonohy | Ženy | BM | Eliška Pařízková |
21 | 21 | Pustiměř | Muži | VY | Michal Vrba |
22 | 22 | Tvarožná | BO | Jan Daněk | |
23 | 23 | Plumlov | PV | David Vykopal | |
24 | 24 | Kučerov | VY | Martin Bezděk | |
25 | 25 | Hoštice | KM | Radoslav Gregor | |
26 | 26 | Mělčany | Fucker-sport | BO | Martin H |
27 | 27 | Milešovice | ženy | VY | Veronika Mrázková |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Habrovany | VY | 16,77 | 16,39 | 16,77 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Ivanovice na Hané | VY | 17,13 | 17,15 | 17,15 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Topolany A | VY | 17,47 | 17,05 | 17,47 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Topolany A | VY | 17,33 | 17,50 | 17,50 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Mělčany | BO | 17,16 | 17,60 | 17,60 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Hostěrádky-Rešov | VY | 17,43 | 17,71 | 17,71 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Tvarožná | BO | 17,78 | 17,04 | 17,78 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Mokrá | BO | 17,81 | 17,68 | 17,81 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Hodějice | VY | 17,81 | 17,90 | 17,90 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Pustiměř | VY | 18,06 | 18,37 | 18,37 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Křenovice B | VY | 17,93 | 18,56 | 18,56 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Habrovany | VY | 17,32 | 18,73 | 18,73 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Tučapy B | VY | 18,96 | 18,86 | 18,96 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Křenovice | VY | 19,00 | 19,14 | 19,14 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Pustiměř Dorost | VY | 19,13 | 19,18 | 19,18 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Tučapy B | VY | 19,84 | 19,74 | 19,84 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Moravské Prusy | VY | 18,39 | 20,18 | 20,18 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Mělčany | BO | 19,63 | 20,21 | 20,21 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Silůvky | BO | 17,85 | 20,69 | 20,69 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Hostěrádky-Rešov | VY | 20,76 | 17,85 | 20,76 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Kučerov | VY | 21,01 | 21,12 | 21,12 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Moravské Prusy | VY | 22,57 | 21,06 | 22,57 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Hlubočany | VY | 22,66 | 21,86 | 22,66 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Želeč | PV | 24,42 | 17,88 | 24,42 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Ivanovice na Hané | VY | 26,91 | 26,00 | 26,91 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Tvarožná | BO | 17,28 | 32,84 | 32,84 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Mokrá | BO | 17,48 | 34,89 | 34,89 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Šaratice | VY | 39,13 | 38,46 | 39,13 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Tučapy A | VY | 41,91 | 41,22 | 41,91 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Pustiměř | VY | 42,81 | 42,60 | 42,81 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
31. | Křenovice | VY | 44,39 | 23,44 | 44,39 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
32. | Ketkovice | BO | 53,51 | 27,79 | 53,51 | 2023/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
33. | Tučapy A | VY | 28,05 | 29,87 | NP | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
34. | Říčany | BO | 21,37 | 24,09 | NP | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |