Vyberte okres vašeho týmu
Plzeň Košutka-Globus
Rezervace soutěže
Start. místo | Tým a jméno | Okres | Kdo |
---|
1. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
2. | Horní Bělá, | Plzeň-sever | Tomáš Polcar |
3. | Chotíkov, | Plzeň-sever | Monča |
4. | Toužim, A | Karlovy Vary | Zdeněk Štádler |
5. | Kaznějov, | Plzeň-sever | Monika Šubrtová |
6. | Bučí, | Plzeň-sever | Lenka Palánová |
7. | Chrást, Starší A | Plzeň-sever | Jiří Fantiš |
8. | Líně, | Plzeň-sever | Martin Zavřel |
9. | Ledce, | Plzeň-sever | Klára Štaifová |
10. | Nové Sedliště, Starší | Tachov | Petr Prochazka |
11. | Líně, | Plzeň-sever | Martin Zavřel |
12. | Toužim, B | Karlovy Vary | Zdeněk Štádler |
13. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
14. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
15. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
16. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
17. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
18. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
19. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
20. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
21. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
22. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
23. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
24. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
25. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
26. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
27. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
28. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
29. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
30. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
Start. místo | Tým a jméno | Okres | Kdo |
---|
1. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
2. | Horní Bělá, A | Plzeň-sever | Tomáš Polcar |
3. | Chotíkov, | Plzeň-sever | Monča |
4. | Všeruby, B | Plzeň-sever | Jarda Frána |
5. | Ledce, A | Plzeň-sever | Klára Štaifová |
6. | Bučí, | Plzeň-sever | Lenka Palánová |
7. | Chrást, Mladší A | Plzeň-sever | Jiří Fantiš |
8. | Kaznějov, | Plzeň-sever | Monika Šubrtová |
9. | Všeruby, A | Plzeň-sever | Jarda Frána |
10. | Horní Bělá, B | Plzeň-sever | Tomáš Polcar |
11. | Chrást, Mladší B | Plzeň-sever | Jiří Fantiš |
12. | Ledce, B | Plzeň-sever | Klára Štaifová |
13. | Líně, | Plzeň-sever | Martin Zavřel |
14. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
15. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
16. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
17. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
18. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
19. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
20. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
21. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
22. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
23. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
24. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
25. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
26. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
27. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
28. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
29. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
30. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.
Kalendář dalších soutěží