Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dehtín | KT | 16,99 | 16,99 | 16,73 |
|
2. | Úherce | PS | 17,38 | 17,38 | 17,15 |
|
3. | Horní Lukavice | PJ | 17,40 | 17,40 | 16,95 |
|
4. | Chrást Draci | PB | 17,79 | 17,79 | 16,74 |
|
5. | Vřeskovice | KT | 17,87 | 17,87 | 16,93 |
|
6. | Obora | PS | 17,94 | 17,90 | 17,94 |
|
7. | Poděvousy | DO | 17,97 | 17,97 | 17,67 |
|
8. | Robčice | PJ | 18,03 | 18,03 | 17,95 |
|
9. | Mokrouše | PJ | 18,36 | 17,58 | 18,36 |
|
10. | Štichovice | PS | 18,61 | 18,61 | 18,40 |
|
11. | Žákava | PJ | 18,62 | 18,50 | 18,62 |
|
12. | Bolkov | PJ | 18,74 | 18,06 | 18,74 |
|
13. | Kornatice | RO | 18,89 | 17,62 | 18,89 |
|
14. | Nevřeň | PS | 19,33 | 19,33 | 18,98 |
|
15. | Chotíkov | PS | 19,47 | 19,47 | 17,97 |
|
16. | Štěnovický Borek | PJ | 20,07 | 20,07 | 19,66 |
|
17. | Útušice | PJ | 20,35 | 20,30 | 20,35 |
|
18. | Nebílovy | PJ | 22,40 | 22,40 | 21,77 |
|
19. | Krašovice | PS | 23,70 | 23,70 | 18,87 |
|
20. | Zálesí | PJ | 25,27 | 25,27 | 24,33 |
|
21. | Želčany | PJ | 26,82 | 25,74 | 26,82 |
|
22. | Žebnice | PS | NP | - | - |
|
22. | Zahorčice Bobři | ST | NP | 16,82 | 17,82 |
|
22. | Nezvěstice | PJ | NP | 26,40 | 22,59 |
|
22. | Lhůta | PJ | NP | 51,82 | 50,01 |
|
22. | Únětice 1911 | PJ | NP | - | - |
|
22. | Horní Kamenice | DO | NP | - | - |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Poděvousy Devils | DO | 18,13 | 18,13 | 18,12 |
|
2. | Únětice 1911 | PJ | 18,80 | 18,80 | 18,39 |
|
3. | Chotíkov | PS | 19,07 | 19,07 | 18,64 |
|
4. | Lužná | RA | 19,81 | 19,65 | 19,81 |
|
5. | Dehtín | KT | 20,30 | 18,22 | 20,30 |
|
6. | Poděvousy Angels | DO | 21,28 | 21,28 | 20,85 |
|
7. | Mokrouše | PJ | 21,63 | 20,46 | 21,63 |
|
8. | Útušice | PJ | 22,57 | 22,57 | 22,17 |
|
9. | Štěnovický Borek | PJ | 23,16 | 18,95 | 23,16 |
|
10. | Mrtník | PS | 23,81 | 23,81 | 21,46 |
|
11. | Štichovice | PS | 26,98 | 26,98 | 26,49 |
|
12. | Chválenice | PJ | 31,13 | 31,13 | 30,94 |
|
13. | Rybnice Cácorky | PS | 36,54 | 35,84 | 36,54 |
|
14. | Obora | PS | NP | - | - |
|
14. | Bučí | PS | NP | - | - |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2011/06/11 |
Štěnovický Borek, MEMORIÁL JAROSLAVA KUNY |
ZČHL |
2012/07/21 |
Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek |
ZČHL |
2013/07/13 |
Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek |
ZČHL |
2014/08/09 |
Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek |
ZČHL |
2016/07/30 |
Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek |
ZČHL |
2017/07/29 |
Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek |
ZČHL |
2018/08/12 |
Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek |
ZČHL |
2021/07/25 |
Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek |
ZČHL |
2022/07/23 |
Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek |
ZČHL |
2023/07/15 |
Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek |
ZČHL |
2024/08/17 |
Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek |
ZČHL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře