Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Vrbětice | ZL | 17,27 | 16,96 | 17,27 | |
2. | Vésky | UH | 18,27 | 17,43 | 18,27 | |
3. | Štítná nad Vláří | ZL | 18,50 | 17,80 | 18,50 | |
4. | Bratřejov | ZL | 18,63 | 18,45 | 18,63 | |
5. | Velký Ořechov B | ZL | 18,72 | 18,72 | 17,20 | |
6. | Vésky B | UH | 18,83 | 18,83 | 18,65 | |
7. | Martinice | KM | 18,99 | 18,99 | 18,78 | |
8. | Ludslavice | KM | 19,97 | 19,54 | 19,97 | |
9. | Nová Dědina | KM | 20,04 | 19,77 | 20,04 | |
10. | Louky | ZL | 20,47 | 19,89 | 20,47 | |
11. | Tečovice | ZL | 20,65 | 20,65 | 19,85 | |
12. | Velký Ořechov C | ZL | 23,19 | 19,13 | 23,19 | |
13. | Mistřice | UH | 23,73 | 23,73 | 17,50 |
|
14. | Provodov C | ZL | 24,23 | 22,14 | 24,23 | |
15. | Jestřabí | ZL | 24,76 | 22,21 | 24,76 | |
16. | Hradčovice | UH | 26,56 | 18,41 | 26,56 | |
17. | Poteč | ZL | 28,53 | 28,02 | 28,53 | |
18. | Veselá | ZL | 36,83 | 36,83 | 22,11 | |
19. | Zahnašovice | KM | 38,43 | 38,43 | 17,53 | |
20. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | NP | NP | NP | |
20. | Míškovice | KM | NP | NP | NP | |
20. | Racková | ZL | NP | NP | NP | |
20. | Bratřejov B | ZL | NP | 21,62 | NP | |
20. | Sazovice | ZL | NP | NP | NP | |
20. | Lukov | ZL | NP | NP | NP | |
20. | Mladcová | ZL | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Nedašova Lhota | ZL | 17,90 | 17,38 | 17,90 | |
2. | Zahnašovice | KM | 18,37 | 18,37 | 18,04 | |
3. | Bratřejov | ZL | 18,51 | 18,51 | 18,34 | |
4. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 19,32 | 19,19 | 19,32 | |
5. | Prštné | ZL | 20,60 | 20,60 | 19,47 | |
6. | Velký Ořechov | ZL | 21,65 | 18,63 | 21,65 | |
7. | Tečovice | ZL | 23,24 | 23,24 | 21,01 | |
8. | Malenovice | ZL | 24,13 | 24,13 | 18,98 | |
9. | Lhota | ZL | 24,43 | 21,96 | 24,43 | |
10. | Hřivínův Újezd | ZL | 31,51 | 31,51 | 19,48 | |
11. | Mysločovice | ZL | NP | NP | NP | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Sazovice | ZL | 19,76 | 19,01 | 19,76 | |
2. | Racková | ZL | 20,53 | 20,53 | 19,30 | |
3. | Machová | ZL | 21,03 | 21,03 | 19,74 |
|
4. | Lhota | ZL | 21,12 | 21,12 | 19,67 | |
5. | Malenovice | ZL | 31,38 | 30,61 | 31,38 | |
6. | Kaňovice | ZL | NP | 28,43 | 25,88 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Míškovice | KM | 17,52 | 17,52 | 15,81 | |
2. | Zádveřice | ZL | 18,59 | 18,54 | 18,59 | |
3. | Nová Dědina | KM | 19,50 | 19,50 | 18,67 | |
4. | Sazovice | ZL | 20,71 | 17,69 | 20,71 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2007/09/08 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2008/09/06 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2009/09/05 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2010/05/22 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2012/09/08 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2013/07/07 |
Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2014/09/13 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2015/09/12 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2016/09/10 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2017/09/09 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2018/07/07 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2020/09/12 |
Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B |
ZLPS |
2020/09/12 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
- |
2021/09/11 |
Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B |
ZLPS |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře