Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lukov | ZL | 17,53 | 17,10 | 17,53 | |
2. | Zahnašovice | KM | 17,82 | 17,19 | 17,82 | |
3. | Ludslavice | KM | 17,85 | 17,53 | 17,85 | |
4. | Vésky B | UH | 17,87 | 17,00 | 17,87 | |
5. | Martinice | KM | 17,97 | 17,97 | 17,62 | |
6. | Vésky | UH | 18,10 | 18,09 | 18,10 | |
7. | Velký Ořechov B | ZL | 18,53 | 18,53 | 18,43 | |
8. | Hradčovice | UH | 18,86 | 18,86 | 17,77 |
|
8. | Velký Ořechov C | ZL | 18,86 | 18,57 | 18,86 | |
10. | Tečovice | ZL | 19,11 | 18,29 | 19,11 | |
11. | Vrbětice | ZL | 19,15 | 19,15 | 18,95 | |
12. | Míškovice | KM | 19,76 | 19,76 | 19,23 | |
13. | Nedašova Lhota | ZL | 20,89 | 20,58 | 20,89 | |
14. | Dolní Lhota | ZL | 20,97 | 19,72 | 20,97 | |
15. | Louky | ZL | 22,65 | 22,65 | 20,28 | |
16. | Racková | ZL | 23,86 | 23,86 | 23,70 | |
17. | Mladcová | ZL | 24,21 | 24,21 | 20,48 | |
18. | Slušovice | ZL | 25,41 | 25,21 | 25,41 | |
19. | Nedašov | ZL | 39,10 | 39,10 | 18,61 | |
20. | Horní Lhota | ZL | 49,73 | 31,83 | 49,73 | |
21. | Veselá | ZL | NP | 20,49 | 19,80 | |
22. | Štítná nad Vláří | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Bratřejov | ZL | NP | 17,79 | NP | |
24. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | NP | 24,77 | NP |
|
25. | Lukov B | ZL | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zahnašovice | KM | 17,93 | 17,93 | 17,55 | |
2. | Nedašova Lhota | ZL | 18,58 | 17,91 | 18,58 | |
3. | Tečovice | ZL | 19,40 | 19,40 | 19,14 | |
4. | Velký Ořechov | ZL | 19,70 | 18,99 | 19,70 | |
5. | Hřivínův Újezd | ZL | 20,60 | 18,12 | 20,60 |
|
6. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 20,74 | 19,51 | 20,74 | |
7. | Malenovice | ZL | 21,02 | 19,75 | 21,02 | |
8. | Lhota | ZL | NP | 39,80 | 40,15 | |
9. | Bratřejov | ZL | NP | 21,36 | NP | |
10. | Prštné | ZL | NP | NP | 17,96 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kaňovice | ZL | 22,19 | 21,14 | 22,19 | |
2. | Machová | ZL | 23,01 | 21,96 | 23,01 |
|
3. | Lhota | ZL | 28,87 | 28,87 | 28,55 | |
5. | Racková | ZL | 34,70 | 21,87 | 34,70 | |
5. | Malenovice | ZL | 56,51 | 27,57 | 56,51 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Míškovice | KM | 16,94 | 16,94 | 16,82 | |
2. | Sazovice | ZL | 17,18 | 17,18 | 17,05 | |
3. | Zádveřice | ZL | 17,44 | 17,44 | 17,18 | |
4. | Nová Dědina | KM | 18,39 | 18,39 | 17,39 |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2004/06/13 |
Horní Lhota, ZL, Memoriál V. Masaře |
ZLPS |
2005/06/12 |
Horní Lhota, ZL, Memoriál V. Masaře |
ZLPS |
2006/06/11 |
Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře |
ZLPS |
2007/06/10 |
Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře |
ZLPS |
2008/06/07 |
Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře |
ZLPS |
2009/06/06 |
Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře |
ZLPS |
2012/06/02 |
Horní Lhota, Memoriál Václava Masaře |
ZLPS |
2014/07/12 |
Horní Lhota, Memoriál Václava Masaře |
ZLPS |
2015/07/11 |
Horní Lhota, Memoriál V.Masaře |
ZLPS |
2015/07/11 |
Sportovní areál - hřiště, Memoriál Václava Masaře 18.ročník |
- |
2016/07/16 |
Horní Lhota, Memoriál V.Masaře |
ZLPS |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře