Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Brumov B | ZL | 16,98 | 16,98 | 16,84 | |
2. | Mladcová | ZL | 17,38 | 17,15 | 17,38 | |
3. | Hradčovice | UH | 17,50 | 17,50 | 16,50 | |
4. | Vrbětice | ZL | 17,53 | 17,45 | 17,53 | |
5. | Mysločovice | ZL | 18,09 | 17,33 | 18,09 | |
6. | Štítná nad Vláří | ZL | 18,16 | 18,16 | 17,06 | |
7. | Nevšová | ZL | 18,50 | 18,50 | 18,17 | |
8. | Žeranovice | KM | 20,02 | 20,01 | 20,02 | |
9. | Chvalnov - Lísky | KM | 20,09 | 19,87 | 20,09 | |
10. | Louky | ZL | 20,21 | 20,06 | 20,21 | |
11. | Šarovy | ZL | 20,96 | 20,62 | 20,96 | |
12. | Hostišová | ZL | 22,44 | 19,26 | 22,44 | |
13. | Lhota B | ZL | 24,77 | 24,77 | 19,01 | |
14. | Tečovice | ZL | 25,82 | 19,23 | 25,82 | |
15. | Lhota | ZL | 27,98 | 27,98 | 27,59 | |
16. | Valašská Polanka | VS | 29,02 | 29,02 | 28,50 | |
17. | - Sklárny Karolínka | - | 30,74 | 30,74 | 21,47 | |
18. | Kněžpole | UH | NP | NP | NP | |
18. | Vrbka | KM | NP | NP | NP | |
18. | Velký Ořechov C | ZL | NP | NP | NP | |
18. | Lukov | ZL | NP | NP | NP | |
18. | Brusné | KM | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bojkovice | UH | 16,65 | 16,32 | 16,65 | |
2. | Velký Ořechov | ZL | 17,49 | 17,38 | 17,49 | |
3. | Bílovice | UH | 17,54 | 17,08 | 17,54 | |
4. | Vlachovice | ZL | 17,98 | 17,95 | 17,98 | |
5. | Bratřejov | ZL | 18,57 | 18,57 | 18,27 | |
6. | Holešov | KM | 18,70 | 17,58 | 18,70 | |
7. | Popov | ZL | 19,33 | 17,39 | 19,33 | |
8. | Lukov | ZL | 19,89 | 19,89 | 19,32 | |
9. | Martinice | KM | 21,56 | 21,56 | 21,26 | |
10. | Sazovice | ZL | 24,02 | 20,35 | 24,02 | |
11. | Tečovice | ZL | 27,91 | 27,91 | 26,58 | |
12. | Pohořelice | ZL | 33,72 | 33,48 | 33,72 | |
13. | Nedašova Lhota | ZL | NP | NP | NP | |
13. | Lhota | ZL | NP | NP | NP | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Racková | ZL | 20,41 | 20,41 | 19,22 | |
2. | Pohořelice | ZL | 20,46 | 20,46 | 19,58 | |
3. | Machová | ZL | 25,31 | 22,46 | 25,31 | |
4. | Vizovice | ZL | 37,85 | 37,04 | 37,85 | |
5. | Lhota | ZL | NP | NP | NP | |
5. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hradčovice | UH | 16,40 | 16,10 | 16,40 | |
2. | Lukov | ZL | 16,86 | 16,86 | 16,75 | |
3. | Hostišová | ZL | 24,17 | 22,50 | 24,17 | |
4. | Racková Tečovice | ZL | 26,67 | 26,67 | 25,93 | |
5. | Louky | ZL | 32,36 | 32,36 | 32,08 | |
6. | Sazovice | ZL | 42,59 | 40,00 | 42,59 | |
7. | Mirošov | ZL | NP | NP | NP | |
7. | Všemina | ZL | NP | NP | NP | |
7. | Šarovy | ZL | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře